Kwas Chlorogenowy

Zielona kawa staje się coraz popularniejszym środkiem w dietetyce. Ten naturalny suplement diety posiada udowodnione naukowo działanie potwierdzające jego zasadność w odchudzaniu z obniżonym ryzykiem efektu jo-jo. Głównym środkiem odpowiedzialnym za ten stan jest kwas chlorogenowy, który w wysokim stężeniu występuje właśnie w zielonej, niepalonej kawie.

Czym jest kwas chlorogenowy?
Kwas chlorogenowy to kwas organiczny, naturalny polifenol oraz silny antyoksydant. Jest on estrem kwasu chinowego oraz kawowego, ma gorzki smak. Posiada właściwości antybakteryjne, grzybobójcze oraz przeciwwirusowe. Znajduje się go w szczególności, jak zostało wspomniane, w zielonej kawie, ale również w innych roślinach, w tym w pokrzywie, karczochach, głogu, bluszczu pospolitym, śliwkach suszonych. Kwas chlorogenowy nie występuje w wysokim stężeniu w kawie palonej, ponieważ podczas obróbki termicznej jest on niszczony.

kwas chlorogenowy

kwas chlorogenowy

Związek ten posiada właściwości odchudzające dlatego, ponieważ pozwala na obniżenie poziomu wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym. W ten sposób mobilizuje on organizm do czerpania energii z własnych zapasów, które stanowi nagromadzona tkanka tłuszczowa. Regularne stosowanie tabletek lub naparów w zielonej kawy powoduje zatem, że tłuszcz spalany jest efektywniej, także bez konieczności stosowania drakońskich diet i katowania się wysiłkiem fizycznym. Dodatkowo kwas chlorogenowy powoduje zwiększenie wrażliwości komórek ciała na insulinę, dlatego też stosowanie zielonej kawy rekomendowane jest dla tych osób, które chorują na cukrzycę typu 2, insulinoodporność.

Badania na temat skuteczności kwasu chlorogenowego
Aby sprawdzić, na czym polega działanie kwasu chlorogenowego, prowadzono wiele badań. W tym polu warto zacytować te, za które odpowiedzialny jest zespół badaczy pod kierownictwem dra Vinsona. Prowadzono badania, w których część uczestników stosowała ekstrakt z zielonej kawy, druga część natomiast otrzymywała placebo. Po 12 tygodniach badań udało się zaobserwować, że u osób przyjmujących tabletki z zieloną kawą nastąpił spadek masy ciała średnio o 5 kilogramów. U mniejszości zaobserwowano efekt jo-jo. Równocześnie też nie zauważono żadnych skutków ubocznych u osób stosujących ekstrakt z zielonej kawy w wyznaczonej dawce, dlatego stosowanie tego suplementu diety jest bezpieczne nawet przy dłuższym okresie zażywania.

Zielona kawa jest zatem niezwykle pomocnym środkiem w leczeniu otyłości oraz nadwagi. Stanowi ona dzięki temu doskonałą alternatywę dla syntetycznych środków, które posiadają szereg skutków obocznych, na przykład Zelixa czy Meridia. Tabletki z zieloną kawą mogą być stosowane praktycznie przez każdego (ze względu na zawartość kofeiny nie są one wskazane dla dzieci i młodzieży). Jeżeli zatem szuka się skutecznej pomocy w gubieniu swoich nadprogramowych kilogramów, zdecydowanie się na tabletki z zieloną kawą o wysokiej zawartości kwasu chlorogenowego (zalecane jest min. 50%), będzie najlepszym rozwiązaniem. Opinie dotyczące stosowania tego preparatu w dużej mierze są pozytywne, dlatego naprawdę warto go wypróbować.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor tabletek Zielona Kawa ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację odchudzającą w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj, żeby zamówić tabletki Zielona Kawa

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>